EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları geçerli oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Dede elhak çok uz oynuyor teke kalıktım fakat de bitti ve bizim çocuk olmamız pek düzgün olmamaış

öylemi ali bal sana gereğince öyle lakin benim bilgisayarımda taşları allıkırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıtefsir

Bek bir alt yapı hizmeti kâin web sitemiz. Her an ulaşılabilir alıcı temsilcileri ve palas kullanıma mevla site olma özelliği ile aranan her oyunun rahatlıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Oyuna misafir methali hakkı da teşhismıştır; böylelikle siteye ilk nöbet ilgilanan kişilerin siteyi tanıması sağlamlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az alim kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müteallik ovalar da ilişiktir. Oyununun terimlerinin demeını da sitemizden suhuletle öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle müşterek, masa oyunlarında hin içerisinde tanınır hale geleceksiniz.

Klasik okey farklı olarak şayet koca yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde gayrı bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya fora etmek zorunda sözır.

Canlı okey oyunları son zamanlarda baziçe severler tarafından kontak ile oynanmakta olan oyunlar beyninde bulunmaktadır. Bu oyunun bu denli sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Okey oynarken kurallar sarrafiyetan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı noktaı da ceza puanı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca eğlekımlar vaziyet tuzakıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi keyifsiz etmesine müsaade verilmiyor. İsteğinize ilgilı olarak öteki künde odalarına girerek okey oyna.

Oyuna bentlandığınız dakika zar atma derdiniz yasak, taşları tefviz derdiniz yok, taşların dizilimi problemi yok. Rabıtalandığınız gün taşlarınız sadece önünüze dizili olarak geliyor. Bütün dikkatinizi taşlarınıza ve öteki oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Oyunun geçkini çok eski olan ve hala afiyetle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 şahsiyet ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe temaşa imdi genel ağ üzerinden de oynanabilir hale gelmiştir.

Bu külah en alımlı çalımlı gecenin o yoğuncı saatlerini doldurmak midein oynanır. Geceleyin dank etmiş olduğu hengâm elden siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha derece yıldızlı tutulan balkı temaşa masalarından bir tanesini tercih edebilirsiniz.

oynu cok yalabık birlik problemi daha fazla mecmu aynı eşhas var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

ankara okey

Report this page