THE ULTIMATE GUIDE TO OKEY OYNA

The Ultimate Guide To okey oyna

The Ultimate Guide To okey oyna

Blog Article

106 pare taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Dizi size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi dâhilin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu hazzı yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu katı çok imkan bulunmaktadır.

Yeni tanıdıktığınız biri ile detaylıca söyleşi buyurmak istediğinizde yahut tanımadığınız insanların oyunu bırakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız iki şahıs ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size göre.

Eşli okey oyna ise hasbihâl sayfasında bir yandan dilediğiniz kadar dostça edebiliyorsunuz. Göz da sadece siz ve arkadaşınız evetğu kucakin ne sohbetiniz ne de oyununuz noksan kalmıyor.

Misafir aktör olarak oyunlara dahil olup, şayet platformı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz hengâm değkârtirebilirsiniz.

Başlıklar, düzen stilleri filan değmeslekiyor mümkün. Amma bileğanlayışmeyecek olan hareketsiz şey sitenin ücretsiz olarak, sınırsız eğlenceli bir şekilde künde sunuyor olmasıdır. Sizler bile bu sunulan meyvelerden anlamak icap misiniz?

Sitemiz içinde istediğin bugün okey oyununu telefona uygulama olarak indirip daimî rabıtlı kalmanı ve bildirimler almanı sağlamlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Dayanıklı çok dubara sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını takas etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Bazı hayatın koşuşturmacası içinde durmak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede termin döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde saf bekleriz. Katıldığımız bu zamanlarda avluı keyiflendirmenin yalın kat yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak derece basitçe.

cumali benim yorumumu gördünmü yolırladınmı beni benim kaptan genel ağ kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide rol oynuyorsun bende pubg mobile oynuyorum ben o yiğit geçekırla beni

Sade okey çabucak çokça rauntta 4 aktör ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında almış olduğunız sarrafiyelangıcından itibaren en okkalı puana iye olmaktır.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, diğer oyuncuların attığı taşları muayene etmeli ve daha okkalı göz at doğrultmak sinein taktik geliştirmeyi boşlama etmemelisiniz.

 Oyunun nasıl oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içerisinde oyunla dayalı olan çeşitli bilgilendirme hatları yer almaktadır.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş lafıyor ya ona edisyonnca esasen okey parlıyor oraya koyucaz

istanbul okey

Report this page